گمرک شهید رجایی بندرعباس

گمرک شهید رجایی بندرعباس ، با توان پذیرش بیش از صد میلیون تن بار در سال، بزرگ ترین گمرک کشور و از مهم ترین گمرکات منطقه خاورمیانه است. با توجه به موقعیت جغرافیایی این گمرک و اهمیت آن در حمل دریایی بین المللی، مجموعه ترخیص نوروز قشم، گروهی مجرب از کارشناسان مسلط بر قوانین و مقررات بازرگانی و گمرکی کشور را در گمرک شهید رجایی بندرعباس مستقر کرده است. از این طریق کلیه تشریفات قانونی و رویه های گمرکی را با سرعت و دقت کافی برای مشتریان به انجام می رساند. ترخیص نوروز با دارا بودن تجربه و سابقه طولانی در امور بازرگانی و ترخیص کالا، تمامی امور گمرکی از جمله ترخیصیه، اظهار کالا، ارزیابی و مراحل دیگر را به سرعت انجام می دهد و کالای شما را به صورت door to door از چین و امارات وترکیه ،به درب انبار محل کار شما ارسال می نماید.

خدمات تخصصی ترخیص (بازرگانی ترخیص نوروز قشم)

1.ارسال کالا به صورت door to door از چین و امارات
2. انجام تشریفات گمرکی (ترخیصیه، اظهار کالا، ارزیابی و…)
3. ثبت سفارش
4. اخذ مجوزهای گوناگون از سازمانهای استاندارد ملی ایران، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و…
5. صدور گواهی بازرسی

ترخیص از گمرک شهید رجایی بندرعباس

گمرک شهید رجایی بندرعباس ، به عنوان بزرگ ترین گمرک کشور شناخته می شود که راه اندازی آن در سال ۱۳۷۶ توسط هیئت وزیران کشور تصویب شد. این گمرک به تنهایی بیش از ۵۵ درصد صادرات و واردات و ۷۰ درصد ترانزیت کشور را برعهده دارد. سالانه در حدود ۱۰۰ میلیون تن کالا در بندر این گمرک، تخلیه و بارگیری می شود که بعد از ترخیص، در تمام نقاط کشور توزیع می گردد. این رقم شامل تخلیه ۹۰ درصد بارگیری کالاهای کانتینری کشور نیز می شود. گمرک شهید رجایی بندرعباس در سال های تحریم از رونق تجاری افتاده بود، اما خوشبختانه دوباره توانسته است با مدیریت هوشمندانه مدیران گمرک، روند رو به رشدی را برای رسیدن به روزهای اوج خود طی نماید.

مزایای ترخیص کالا از گمرک شهید رجایی

گرما و رطوبت بالا در منطقه اقتصادی گمرک شهید رجایی بندرعباس از مشکلات کار این مجموعه به حساب می آید. با این وجود نمی توان از مزایای چشمگیر این گمرک صرف نظر کرد. محدوده عملیاتی و همچنین پس کرانه بندر این گمرک حدود ۴۸۰۰ هکتار است که در فاصله ۲۳ کیلومتری غرب بندرعباس مرکز استان هرمزگان واقع شده است. ویژگی های اسکله گمرک شهید رجایی بندرعباس موجب می شود کشتی های بسیار بزرگ به راحتی در بندر آن پهلو گرفته و با سهولت بار خود را تخلیه کنند. همچنین موقعیت ممتاز جغرافیایی و امکان دسترسی به آب های آزاد جهان از طریق خلیج فارس، یکی دیگر از ویژگی های مهم این گمرک است که به شبکه بین المللی راه آهن و جاده ابریشم نیز متصل است. برخورداری از امکانات و تجهیزات پیشرفته و نزدیکی به مناطق آزادی همچون کیش و قشم و دیگر بنادر خلیج فارس موجب شده است تا این گمرک، به عنوان یک منطقه اقتصادی ویژه و منحصربفرد در کشور شناخته شود. گمرک شهید رجایی بندر عباس سالانه توجه بازرگانان زیادی را برای تجارت از طریق پایگاه تجاری و راهبردی جلب می کند. علاوه بر این باید گفت گمرک شهید رجایی بندرعباس از مهم ترین گمرکات منطقه خاورمیانه به شمار می آید و پتانسیل بیشماری مانند: اراضی پشتیبانی برای واگذاری به سرمایه گذاران در جهت ارتقاء عملکرد و انجام فعالیت های پشتیبانی، صنعتی، نفتی و خدماتی در قالب قراردادهای BOT، شرایط منحصربفرد و ویژه ای را برای تجارت بین المللی در این منطقه فراهم آورده است.

خدمات ترخیص کالا در ترخیص نوروز قشم

ترخیص نوروزقشم با اخذ مجوزهای گوناگون از سازمان استاندارد ملی ایران، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می تواند شما را در ترخیص و فروش کالاهای وارداتی در بازارهای داخلی نیز یاری نماید. اگر تجربه یا فرصت کافی برای ترخیص کالای خود از گمرکات کشور را ندارید، ترخیص کاران ماهر شرکت ترخیص نوروز قشم این کار را برای شما انجام خواهند داد. هدف اصلی این مجموعه ارسال سریع و مطمئن و سهولت در ترخیص کالاهای وارداتی با هزینه مناسب است تا بتواند در جهت جلب رضایت مشتریان و ایجاد رابطه ادامه دار و با ارزش با آنها، گام موثری بردارد.